Chat Sohbet Odaları

uzaktaki sevgiliye aşk mektupları

uzaktaki sevgiliye aşk mektupları

Sevgiliye mektup, geçmişten günümüze kendini ifade edebilmek adına tercih edilen yöntemlerden biridir. Eski zamanlarda teknolojinin iletişimde büyük bir rolü bulunmuyordu. Bu nedenle sevgililer birbirlerine olan tüm hislerini mektup olarak yazarak birbirleriyle iletişim kuruyordu. Her ne kadar teknoloji iletişim yollarında geniş içerik sahibi olsa da, günümüzde mektubun hala ayrı bir yeri bulunuyor. Sevgiliye olan duyguları anlatabilmek, ona ‘’ İyi ki varsın’’ diyebilmek için bu yoldan daha güzel bir yol olabilir mi ? Kendi el yazınız ve kendi hislerinizden yola çıkarak oluşturulan sevgiliye aşk mektubu sayesinde gönlünü kazanamamak imkansız olacaktır. Farklı iletişim kanallarının bir hayli yaygın olduğu günümüzde, mektubun kişiler üzerinde bıraktığı etkiyi hiçbir iletişim yolunun bırakamayacağı da net bir şekilde bilinmektedir. Mektup karşıdaki kişinin sözünüzü kesme gibi bir ihtimalin bulunmadığı, yüreğinizden geçenleri tamamen aktarabileceğiniz bir yoldur. Bunun yanı sıra güzel duygularınızı ifade ederken bir yandan da içinizi boşaltabileceğiniz, reddedilme korkusunun yaşanamayacağı, duygularınızı ifade ederken duraksamanız haline bile bunu karşı tarafa yansıtmayacağınız bir iletişim şeklidir mektup.

Karşınızdaki kişinin sizin duygularınızın yansıması olan mektubu okurken; yalnızca size odaklanması, sizi düşünmesi ,sizin saf ve temiz duygularınızı anlayabilmesi ve bu duygular karşısında etkilenmesi bile ne kadar rahatlatıcı değil mi? Sevgiliye mektup sayesinde, söz tamamen size geçerken sevdiğiniz büyük bir hayranlıkla sizi dinliyor olacak. Aşk mektupları yalnızca dolu dizgin giden bir ilişkiye değil; bazen sevginize karşılık alamadığınız sevgili için de yazılabilir. Karşılığını bulamadığınız duygularınızı kağıda dökerken, reddedilme kaygısı taşımadan bu satırları platonik aşkınızın okumasını sağlayabilmek mümkün olacaktır. Sevilemediğiniz için satırlara dökerken siteminizi yazılarla, içinizdeki derin kederlere bile tek çare mektuplar olacak. Bazen uzaktaki sevgiliye aşk mektupları kavuşturur iki sevgiliyi, habersizce delicesine severken birbirlerini… Sevdiğinin cevabını duyma zorunluluğu olmayan kişiler, hislerini yazıya aktarırken daha özgüvenli olurlar. Bu da kişilerin kendilerini daha iyi ifade edebilmek imkanı verir. Daha yürekli ve öz güvenli çıkan cümleler ise karşınızdaki kişileri kuşkusuz daha çok etkileyecektir. Birçok insanlar duygularını direkt olarak ifade etmekte zorlanırlar. Güzel duyguları ifade edebilmek çoğu zaman kişiler üzerinde çekingenliğe neden olur.

Bazen sevgilinize olan derin duygular için aşk mektupları yazarsınız, bazen öfkenize yenik düşerken… Bazen ayrılıklar acıtırken kalbinizi mektuplara sarılırsınız acılarınızla. Aşk mektubunun içeriği ne olursa olsun bir kağıt ve kalem duyguları ifade edebilmenin en güçlü yoludur. Aşkı anlatabilmenin en kalıcı ve anlamlı yoludur. Düşünceleriniz ile derin duygularınız mektubun satırlarında buluşur. Siz de sevgilinize olan derin hisleriniz için elinize bir kağıt bir de kalem almışsanız, sevgiliye mektup önerileri inceleyerek en güzel aşk sözcüklerini satırlara dökebilirsiniz. Sayfamızda bulunan sevgiliye mektup örnekleri sayesinde sevgilinizi ya da eşinizi kendinize aşık edebilme imkanı bulabileceksiniz.

 

Ayrı kaldığımız her gün için sana içimden gelen duyguları mektuplarıma döküyorum. İçimden gelenleri yazdıkça sana ulaşacağı güne kadar bende nasıl duygulara neden olduğunu bil istiyorum. Senden ayrı kaldığım her gün içimde kopan bir parça var gibi hissediyorum. Senden hiç ayrılmak istemiyorum. Bana ne yaptın, nasıl yaptın bilmiyorum ama ben senin aşkınla hayat buluyorum. Canım sevgilim o kadar mutluyum ki senin varlığın bana huzur kaynağı oldu. Her güne mutlu uyanma sebebim oldun. Zor zamanlarımı bile senin varlığınla kolayca atlatabiliyorum. Seninle kurduğum hayalleri sana anlatma cesareti bulamıyorum. Çünkü hayallerimde öyle güzel bir yerdesin ki hep düşündükçe yanaklarım kızarıyor. Kalbim küt küt atıyor. Bir gün gerçek olacağını bilmek beni hayata bağlayan en güzel nedenlerimden biri oluyor.

Aşkın tarifini seninle öğrendim. Hayatımda öyle kıymetli bir yerdesin ki o yeri senden başkası asla dolduramaz. Sevgilim ayrı kaldığımız her gün canımdan bir can gidiyor. Bir an önce kavuşmak canımı sana teslim etmek istiyorum. Sevgiyi, aşkı, mutluluğu bana yaşatan sevgili gel artık istiyorum. Zamanlar geçer mi bilmiyorum ama zaman ne olursa olsun ben senin için varım. Varlığın bana hayat kaynağı oldu. İnsan bir insanın sevgisiyle hayat bulabilirmiş ben seninle öğrendim. Seni sevdiğimi anlatmaya kelimelerimin yetersiz kaldığını bil istiyorum. Sana olan büyük aşkımın şu kısacık mektuba sığmasını nasıl bekleyebiliriz. Ey aşkın en güzel hali, sevdiğim. Ben sensiz bir hiç gibiyim. Sen aklım, fikrim, kalbim, bedenim, nefesim oldun. Seninle tamamlandım ben. Seni o kadar çok özledim ki aklım senden başkasını düşünemez oldu. Her adımım, her yolum sana çıkar oldu. Benim gül kokulu yarim sen kalbimde nasıl güzel bir köşedesin. Hep mi bahar olur insanın içi dışı. Ben seninle olduğum günden beridir kış uğramadı bana. Dört bir yanım çiçeklerle kaplı oldu. Güneş hiç gitmedi üzerimden. Gölge nedir bilmez oldum. İyi ki sen sevgilim. Ömrüm seninle taçlansın birtanem. Kimse olmasa bile bir tek sen ol bana sığınacak kapı. Ben senden başkasına duymam ihtiyaç.

Sen tut ellerimden nereye istersen ben olayım yoldaş sana. Sen koy kalbinin en güzel yerine beni. Ben zaten senden ibaretim. Göğsüne yaslayıp başımı gökyüzünde yıldızları seyredelim.  Gözlerin gibi parlayan yıldızlarda seni göreyim. Umut dolu her anım, her saniyem. Kavuştuğumuzda birbirimizin cenneti olacağız. Sen bana nasıl sevdirdin kendini. Bu aşk nasıl öyle ulaşılamaz oldu. Şimdi anlıyorum efsaneleşmiş sevdaları. İnsan bilemiyormuş kalbine dokunacak kişiyi. Dokunduğunda dünyasını değiştirecek kişiyi. İyi ki kalbime sen dokundun. Şimdi bizde Leyla Mecnun misali. Çok sevip kavuşamayanlardan değil, kavuşabilenlerdeniz. Sayılı gün çabuk geçer sevgili. Hele ki sonunda sen ve ben varsak. Her doğan güneş bir gün bizim içinde doğacak. Canım sevgilim seni çok seviyorum.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Siteleri

Yazılımcılarımız tarafından kullanıcılarına kolay ve kullanışlı bir sohbet arayüzü sunmak için geliştirilmiş olan sohbet uygulamamızı sizde akıllı telefonlarınız üzerinden kullanabilir mobil sohbet odaları üzerinde chat yapabilirsiniz.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden