www.TurkuFM.Net Canlı Sohbet, Chat Sohbet Odaları, Mobil Chat ,Yetişkin sohbet odaları Kıymetlilerimiz Hayatımızı Gözü Kapalı feda Edeceğimiz İnsanlar

Chat Sohbet Odaları

Kıymetlilerimiz

Kıymetlilerimiz

Kıymetlilerimiz ; Bu dünyaya hiç ummadığımız zamanda geliyoruz . Kurulan düzen bu şekilde. Bir anne ve bir baba herkese verilen bir hazine aslında değerini kıymetini bilirsek eğer hayatımızı da güzelleştirmiş oluruz. Bazı olağan ve yaşanan durumlar karşısında ne yapacağımızı bilemezken en büyük desteğimiz ailemizdir. Çünkü bizi koruma ve sevme iç güdüleri olduğundan hep yanımızda olup asla düşmemize izin vermezler. E tabi hayat bu herkes o kadar şanslı olamıyor maalesef. Ama bir aile ye o sıcaklığa sahip olmak büyük lütuf ve bunun değerini belki genç iken belki cahil iken bilemiyoruz . Kırıp döküyoruz hızlı yaşantımızdan dolayı hatalar yapıyoruz ama değer ve kıymeti bilmek gerek. Kırılan yıkılan şeylerin pek telafisi olmuyor maalesef. Bizim dünyaya gelmemize sebep oldukları için ve bizi karşılıksız sevdikleri için her animiz her dakikamız için fedakarlık yapan ailemize sonsuz bir sevgi beslemek gerekir. Ne çocuklar var annesi yok babası terk etmiş veya tam tersi . Nasıl bir hasret , özlem, sevgi açlığı var onların kalbinde. O yeri doldurabilecek kimse yok maalesef. O yüzden elimizde olan değerli bilmek ve ona göre hareket etmek lazım. Geç olmadan güç olmadan bilmek lazım.

^Giden geri gelmez^ elbette gelmez . Kırılan bir çiçek dalı bile aynı olmaz iken giden nasıl geri gelsin ki . Pişmanlıklar üzüntüler ve gaflete düşmeden ailemize sıkıcı sarılıp onların mutluluğu için uğraşmalıyız. Bize verilen sayılı lütuflar dan bir tanesi de ailemizdir. Aile sıcaklığını, sevgisini, saygısını her insan tadamıyor maalesef. Bizler tatmış iken kaybetmemeliyiz .

Babasız büyüyen bir evlât olarak geç kalkınmışlık duygularına kapılmamalıyız. Var olan değeri zamanında bilmeliyiz bilelim ki pişmanlık yaşamayalım. Demem o ki aile ve aile bağları her zaman bizi ayakta tutan değerlerdir. Ve hiç bir anne baba evladı üzülsün istemez . Bu yüzdendir ki bizi karşılıksız ve beklentisiz sevip fedakarca davranırlar. Biz sağlıklı bireyler olarak yetişelim ki evlatlarımıza sağlıklı sevgi dolu bireyler olarak yaşamaya başlayıp bir adım atmış olsunlar bu dünya yaşamına.

Sevgili Pi ye sevgiler olsun emeğine yüreğine sağlık Turkmekan.net Yönetim

Kıymetlilerimiz

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Sitesi

Kolay ve kullanışlı sohbet arayüzü sayesinde dilediğin yerden, mobil sohbet yap. Ücretsiz olarak mobil uygulamamızdan chat odalarına bağlan ve seviyeli sohbet ederek yeni arkadaşlar edin.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden