www.TurkuFM.Net Canlı Sohbet, Chat Sohbet Odaları, Mobil Chat ,Yetişkin sohbet odaları İstanbul sohbet İstanbul sohbet odaları, sanal muhabbet

Chat Sohbet Odaları

İstanbul sohbet

İstanbul sohbet

İstanbul sohbet odaları, Hayalimde  ki yaşamak istediğim şehirlerin başın da gelir mega kentimiz dünyaya nam salmış

cümlelere sığmayacak bir tarihi yapısı muazzam görselliği ile dillere destan bir şehir imizdir. İstanbul deyince o kadar çok konuları geliyor ki aklımıza hangisinden başlayacağımı bilemedim, ve kararsız kaldım şu an ama tek bildiğim bir şey var muhteşem bir metropol.

Kültür medeniyet olarak bir çok toplum çeşidine ev sahipliği yapmış bir çok dil çeşitliliği barındırmıştır,  İstanbul’un en büyük önemi Avrupa ve Asya kıtasını birbirine bağlıyor olmasıdır. Dünya üzerinde iki kıtayı birbirine bağlayan tek kentimizdir. çok kalabalık bir nüfusa sahip olsa da bir çok problemi taşısa da yaşayanları kendine hayran bırakabilen yine olsa yine yaşarım dedirtebilen bir şehrimizdir.

İstanbul dan kısaca bahsetmemizden sonra kim istemez ki, İstanbul dan bir arkadaş sahibi olmayı düşünmesi bile kulağa hoş geliyor, neden olmasın belki sohbet edecek tanışacak bir İstanbulluya rast gelirim 🙂

Farklı şehirlerden sohbet arkadaşı bulmak daha kolay olabiliyor, aynı şehirde bir arkadaşla tanışma şansı biraz daha düşük oluyor tabi ki. Düşünsenize bir sohbet sitesine giriyorsunuz aynı şehirden bir insanla tanışıyorsunuz ve tanıştıkça samimi oldukça bir bakıyorsunuz aynı semtin insanı çıkma ihtimali yüksek olması var. chat ortamın da tanışıyorsunuz sanki kırk yıllık dostunuz arkadaşınızmış gibi geliyor gayet samimi bir arkadaşlık kuruyorsunuz belki de gönül ilişkisi yaşayacağınız biridir kim bilir. Biri sorsa siz nerde tanıştınız diye ve sizde sanal sohbet odalarında tanıştık deseniz acaba hangi tepkiyi alırdınız, veya onun vereceği tepki hiç bir öneminin olacağını sanmıyorum.

Ah İstanbul İstanbul olalı diye sezen ablamız boşuna şarkılar yazmamış bence her konuda her duygunun hakkını veren bir şehir, arkadaşlar bugün  tesadüfen sanal sohbet odasında herhangi bir şehirde arkadaş edinmek bir yandan da aynı şehirde belki de aynı semtin insanları ama daha önce reelde hiç karşılaşmadığınız. bu konuda ne hissederdik bilmiyorum ama tabi ki kişiden kişiye değişen bir duygu düşüncedir ama  dediğim gibi şahsım adına ben çok şaşırırdım ilginç bir durum benim için. Konuyu toparlamak gerekirse sevgili arkadaşlar Sunucumuza hoş geldiniz kısa örnekler verdim umarım sizlerde güzel arkadaşlıklar edinirsiniz saygılarımla.

İstanbul sohbet

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Sitesi

Kolay ve kullanışlı sohbet arayüzü sayesinde dilediğin yerden, mobil sohbet yap. Ücretsiz olarak mobil uygulamamızdan chat odalarına bağlan ve seviyeli sohbet ederek yeni arkadaşlar edin.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden