www.TurkuFM.Net Canlı Sohbet, Chat Sohbet Odaları, Mobil Chat ,Yetişkin sohbet odaları Canlı Sohbet, Chat Sohbet Odaları, Mobil Chat ,Yetişkin sohbet odaları AşıkLar

Chat Sohbet Odaları

AşıkLar

  AşıkLar

Aşıklar  Aşıkların duyguları kelimesinde Konuya nerden nasıl Başlanır inanın, bir de aşıkların duyguları ki bilmiyorum o kadar çok alternatif var ki şöyle başlamak isterim. Aşıkların duyguları; ki anlatılmak istenen duygu iki bireyin  bir birlerine karşı beğenilerini araların da ki o güçlü ve sımsıkı olan bağlarını kalplerin de ki heyecanlarını, kalpten gülüşlerini konuşmadan tek bir cümle kurmadan gözleriyle anlatılmasıdır.

 Aşıkların duyguları

Aşık olmak biz insan oğlu için her şekilde anlatılmaya çalışılmıştır. Şiirler, Şarkılar, Filmler, Romanlara yani aklımıza gelebilecek tüm kavramlar da aşk hakkın da mutlaka bir replik veya bir sevgi ibaresine rastlamanız mümkündür. İnsan aşık olunca yemeden, içmeden kesilir hayatla bağlantısını soyut hale getirir günlük hayatın da yaptığı veya yapabildiği ne varsa hepsinden vazgeçer baktığı gördüğü her yer de onu arar onu görmek ister yani başka bir dünyası yok muş gibi davranır tüm kalbi ile tüm varlığı ile ona odaklanır.
Bu aşk öyle bir şey ki arkadaşlar burada kurabileceğimiz veya konuşabileceğimiz kaç çeşit cümle varsa veya kullanabileceğimiz kaç dil varsa, aşk konusun da bize yapılacak hiç bir izahın bizi ihya etmeyeceğini hepimiz farkındayız ve bilincindeyiz.
Aşıklar- Aşıkların Duyguları o kadar önemli ki saatlerce bıkmadan usanmadan bunu artık hangi konuma koyarsak dertleşmek mi deriz veya içini dökmek mi deriz artık aşkın hallerine uyum sağlamak zor olduğundan doğru cümleyi de bulmak zor oluyor

Mutlu aşk varmıdır ?

Elbette mutlu olan aşıklarımız veya zamanın da mutlu olduğumuz  belki de hala mutluluk için de yürüttüğümüz bir ilişkiniz vardır ve karşılıklı sevmek kadar bunu karşında ki sevdiğine kalben ve ruhen hissettirmekle bir bakışı ile içimizin ürperdiği dengemizle oynayan içimiz de depremler oluşturan gülüşünü gördüğümüz zaman ömrümüze baharlar getiren ayaklarımızı yerden kesilmesine  ne olursa olsun onu görünce her şeyi unutup sanki dünyanın en mutlu inanı olmamıza sanırım mutlu olunan aşk diyebiliriz.
Aşk, Başımıza gelebilecek en güzel ve özel duyguların en başında gelir Hani Müslüm Baba diyor ya ”HANGİMİZ SEVMEDİK” Tabi ki hepimiz sevdik bağlandık kör kütük sarhoş olduk bağırdık çağırdık olmadık şeyler yaptık eminim ki hepimizin bir aşk hikayesi vardır diyor ya !!BİZİMKİSİ BİR AŞK HİKAYESİ” Elbette ki hikayemiz var

Aşıklar-Aşıkların duyguları

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet Sitesi

Kolay ve kullanışlı sohbet arayüzü sayesinde dilediğin yerden, mobil sohbet yap. Ücretsiz olarak mobil uygulamamızdan chat odalarına bağlan ve seviyeli sohbet ederek yeni arkadaşlar edin.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden